Priamo od farmárov

Naše Superpotraviny sú 100% organické resp. prírodné, nutrične vysoko bohaté a starostlivo vyberané z našej stále rastúcej siete renomovaných výrobcov a spracovateľov po celom svete. Nákupom našich superpotravín priamo podporujete malých rodinných farmárov a domorodé komunity po celom svete.

Filozofia spoločnej Zeme

GREEN BODY má filozofiu, ktorú nazývame „Spoločná Zem“. Veríme, že všetci máme spoločnú zodpovednosť za ochranu krajiny a zlepšenie životov tých, ktorí potrebujú pomocnú ruku.

Studio JS, s.r.o. bolo založené v októbri roku 2011 na zabezpečenie vysokokvalitných superfoods (super potravín) od ekologických a etických dodávateľov. Za posledných pár rokov sa naše podnikanie rozrástlo a vyvinulo, avšak tento pôvodný cieľ nás stále vedie v tom, čo robíme. 

Pôvodne sme sa zameriavali výlučne na naše rodiny a blízkych, avšak po viacerých pozitívnych skúsenostiach so superfoods (superpotravinami) sme sa rozhodli otvoriť naše podnikanie všetkým, ktorým môžu byť tieto superpotraviny prospešné.

Superpotraviny sme začali dodávať na trh pod našou rodinnou značkou GREEN BODY (Zelené = zdravé telo) pre všetkých: malých a veľkých, športovcov aj podnikateľov, mamičky a deti, chorých aj zdravých. 

Superpotraviny dovážame priamo od výrobcov už viac ako 6 rokov a máme vynikajúcu sieť dodávateľov, ktorá nám umožňuje zabezpečiť konzistenciu dodávky a kvality výrobkov, konkurenčné ceny a skutočné chápanie pôvodu superpotravín.

Väčšina našich farmárov je z rozvojového sveta. Tým, že od nich získavame ekologické potraviny, pomáhame udržať ich živobytie a umožňujeme im pokračovať v hospodárení ekologicky udržateľným spôsobom.

Prenasledovanie čistoty …

Hľadáme svet, ktorý vám prinesie 100% čisté, etické potraviny s mimoriadne vysokým nutričným obsahom. Úzka spolupráca s našimi farmármi na celom svete nám umožňuje zabezpečovať pre naše superpotraviny vysoký obsah živín, jedinečnú kvalitu a 100% organický pôvod bez použitia chemických a konzervačných látok.